Producent przewodów elektrycznych, przewodów spiralnych i wiązek

Kontakt

SIEDZIBA
SH HYBSZ Sp. z o.o.
ul. Topolowa 49
63-400 Ostrów Wielkopolski
Polska

BIURO OBSŁUGI
tel. +48 62 505 70 74 wew. 31, 32
fax. +48 62 505 70 74 wew.38
e-mail: hybsz@hybsz.pl


SPRZEDAŻ KRAJOWA

ZACHÓD
Przedstawiciel handlowy
Adrian Pawlak
tel. 511 621 628
e-mail: a.pawlak@hybsz.pl

WSCHÓD
Przedstawiciel handlowy
Łukasz Pawlak
tel. 600 276 278
e-mail: l.pawlak@hybsz.pl


EXPORT

KONTAKT
tel. +48 32 210 03 39
e-mail: export@hybsz.pl

Mirosław Kajstura
Head of Export Department
tel. +48 604 656 773
tel. +48 52 525 15 61
e-mail: m.kajstura@hybsz.pl
skype: mirek-hybsz
icq: 659033722

Mateusz Czana
tel. +48 666 609 773
tel. +48 32 210 03 39
e-mail: m.czana@hybsz.pl
skype: czana.hybsz

Mykola Bilous
tel. +48 323 100 339
tel. +48 32 210 03 39
e-mail: m.bilous@hybsz.pl
skype: mikolaj-hybsz
icq: 656666919

Dominik Szczegielniak
tel. (+48) 575 190 390
e-mail: dominik.s@hybsz.pl


DZIAŁ ROZWOJU i PROMOCJI

Maciej Siarkiewicz
tel. +48 533 870 990
tel. +48 32 210 03 39
e-mail: m.siarkiewicz@hybsz.pl
skype: maciej.siarkiewicz2

Adres firmy
SH HYBSZ Sp. z o.o.
ul. Topolowa 49
63-400 Ostrów Wielkopolski
Polska

Zadzwoń do nas
tel. +48 62 505 70 74 (wew. 31, 32)
fax. +48 62 505 70 74 (wew. 38)

Napisz do nas
hybsz@hybsz.pl