Producent przewodów elektrycznych, przewodów spiralnych i wiązek

O firmie

SH HYBSZ

Polski producent przewodów elektrycznych, przewodów spiralnych i wiązek. Jako wiodąca europejska fabryka jest głównym dostawcą wysokiej jakości produktów na światowe rynki.

Stawiamy na nowe rozwiązania produkcyjne, przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń technologicznych. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie pozwala na sprawne planowanie produkcji jak i realizację zamówień.

Satysfakcja klienta jest najlepszą oceną firmy


Hybsz - kablownia

KABLOWNIA

Zakład produkcji przewodów elektrycznych

Kablownia produkuje przewody elektryczne o szerokich możliwościach zastosowania. Jako producent posiadający wysokiej klasy linie produkcyjne, wykonujemy również indywidualne zamówienia klientów, nie zawierające się w naszej standardowej ofercie.


Hybsz - wyroby gotowe

WYROBY GOTOWE

Zakład produkcji przewodów spiralnych, gniazd, pneumatyki

W zakładzie wyrobów gotowych produkuje się z myślą o przeznaczeniu na rynek części pojazdów, w szczególności rynek części samochodów ciężarowych, naczep i przyczep. Fabryka produkuje: przewody spiralne, przewody pneumatyczne, wtyczki, gniazda, przewody akumulatorowe i rozruchowe.


Hybsz - specjal

SPECJAL

Wiązki – produkcja indywidualna

Zakład produkujący wyłącznie na indywidualne zlecenia klientów układy przewodów/wiązki elektryczne z zastosowaniem do pojazdów mechanicznych. Realizujemy zamówienia producentów pojazdów rolniczych i użytkowych, producentów naczep i przyczep oraz firm wykonujących zabudowy specjalne. Szczegóły odnośnie zakresu i możliwości produkowanego asortymentu, a także plany układów wiązek – są udzielane wg. indywidualnego zapytania klienta.

Adres firmy
SH HYBSZ Sp. z o.o.
ul. Topolowa 49
63-400 Ostrów Wielkopolski
Polska

Zadzwoń do nas
tel. +48 62 505 70 74 (wew. 31, 32)
fax. +48 62 505 70 74 (wew. 38)

Napisz do nas
hybsz@hybsz.pl